Bireysel

Sözleşme olmadan yerinde teknik destek hizmeti alabilirmiyim ?
Tabiki yerinde destek hizmeti alabilirsiniz, 0530 286 16 56 telefonu arayabilir yada info@initio.com.tr adresine mail atabilirsiniz,destek talebinde bulunduğunuz andan itibaren maksimum 3 saat içerisinde servis hizmeti almış olurusunuz.
işletim sistemi kurulumunda (Format) verilerimi kaybedermiyim ?
Hayır. initiO Teknoloji olarak sistem kurulumlarında sistem içierisindeki tüm dosyaları yedekleme ünitelerine alır, sistem kurulduktan sonra tekrar yedeği bilgisayarınıza geri yükler, veri ünitesinde saklanan tüm veriler kapalı sistem üzerinde saklanır, bu sistemlere monitör vs. bağlı olmadığından kişisel verileriniz özel dosyalarınız teknik servis elemanları tarafından kesinlikle görünmez, veri yedekleme işlemlerinde veri kaybı adına %99 Garanti veriyoruz.
Notebook (Laptop) Tamiri yaptırabilirmiyim ?
Evet bünyemizde notebook tamiri yapılmaktadır.LCD ekran ve kasa değişimi, chip,elektrik beseleme ve adaptör değişimlerini garantili olarak yaptırabilirsiniz.

Kurumsal

Yıllık sözleşme fiyatlarımız, şirketinizdeki mevcut bilgisayar sayısı ve kullanılıyorsa sunucu (Server) sayısı + işletim sistemine bağlı olarak belirleniyor. initiO, bilgisayar ve server dışındaki ürünleri fiyatlandırmıyor ve bu ürünlere ücretsiz hizmet veriyor. Örn. Printer,fotokopi,faks cihazı,Pos cihazı
initiO Teknoloji size böyle bir yükümlülük getirmiyor. Satın aldığınız web sitesi yada yazılımı dilediğiniz sunucuda yada hosting şirketinde çalıştırabilirsiniz. Siz sadece bir defa yazılım ücreti ödersiniz ve aldığınız ürünün lisansı ömür boyu sizin olur.
initiO Teknoloji ile çalıştığınız süre içerisinde memnun kalmadığınız takdirde,yazılım yada donanım anlaşmalarını geçmişe dönük ödemeniz olmadığı takdirde dilediğiniz zaman tek taraflı fes etme hakkına sahipsiniz, initiO teknoloji hiçbir sözleşmesinde bağlayıcı unsuru sizlere sunmaz.

Uzaktan Destek

Uzaktan destek almak için, sahip olduğunuz işletim sistemini seçin

Microsoft Windows

Mac OS X

Kullanıcı Girişi

Müşteri girişinden tüm arızalı ürünlerinizi,servis taleplerinizi,yazılım değişikliklerini takip edebilir, yeni destek talepleri oluşturabilirsiniz


Yazılım özellikleri

  • Yönetilebilir
  • Yönlendirilebilir
  • Takım ile uyumlu çalışma
  • Sistem kontrolü
  • Alt yönetici kontrolü
  • Sistem akışını derecelendirme
  • Modül ekleme
  • Modül Çıkarma

Bilgiler

B ağımsız sunucu, initiO Teknoloji yazılımını kendi sunucunuzda veya tamamı Fortinet Firewall ile korunan initiO sunucularında barındırabilirsiniz. Yazılım domain adınıza sınırsız süre lisanslanır ve yıllık ödemesi (teknik destek) opsiyoneldir

Detaylı istatislikler,initiO Hosting yönetim paneli üzerinden klasik e-posta istatistiklere artı olarak,ürünlerin ,kullanıcıların, ödeme yapılan bankaların cirosuna iki tarih aralığı üzerinden grafiksel olarak görüntüleyebilirsiniz.

 

Güncelleme

initiO satın aldığınız ana sürüm boyunca güncelleme dosyalarını bir ücret ödemeden alırsınız. Alığınız dosya içerisindeki direktifleri uygulayarak azami 5dk içerisinde güncel sürüme geçiş yapabilirsiniz.